קצת עלינו

קאראווג'ו – Caravaggio – היא מסעדה איטלקית הקרויה על שם צייר איטלקי מפורסם, מחלוצי סגנון הבארוק, שחי במאה ה-16. המסעדה שוכנת במושב החקלאי כוכב מיכאל שבמישור החוף הדרומי, בין קריית גת ואשקלון. הוקמה במה שהיה מפעל אריזת הפרחים המיתולוגי שפעל פעם במושב. מאז שנפתחה ב-2018 קאראווג'ו מביאה אל האזור הנאות קולינריות מלהיבות, וכן מקום בילוי מהנה ובו אווירה מעולה. בנוסף היא מתפקדת גם כמאפיית בוטיק, למעוניינים לקחת איתם הביתה ממאפי המקום המשגעים, ביניהם לחמי מחמצת, חלות לשבת, פוקאצ'ות ועוגות שמרים בעבודת יד (בימי שישי בלבד).
כולם יודעים שלבילוי במסעדה במושב יש את היתרונות שלו: ההתנתקות מרעשי העיר, הרענון לסגנון הבילוי השגרתי, הקרבה לטבע המוריק ומרחיב הלב, והעניינים ה"קטנים" כמו היעדר החובה לחפש חנייה… אבל בקאראווג'ו יש יותר מזה. ניחוחות הלחמים, הפיצות והמנות המוכנות במטבח השוקק שלה, מציפים את הסביבה כולה, וגורמים לאורחים בה לרעב למשהו טוב עוד בטרם הכניסה למקום.
התפריט עשיר ומגוון, וכל המנות בו עשויות מחומרי גלם איכותיים ומוקפדים במיוחד. אחרי ההזמנה תגלו שהמאכלים של קאראווג'ו מהווים פשוט יצירות קולינריות מרגשות ומלאות השקעה ואהבה. בין השאר ניתן להזמין ולהתמוגג במקום על מבחר ארוחות בוקר מפנקות, כריכים גורמה עמוסי כל טוב, פיצות מושקעות ופסטות עם רטבים מקוריים, וכן מנות עיקריות כדוגמת פילה סלמון, המבורגר מטריף וסטייק אנטריקוט משובח.
המקום מתאים במיוחד לעריכת אירועים במסעדות ויכול לקלוט בסגירה מלאה עד 50 אורחים, בסגירה חלקית עד 25 מבלים, לאירועים קטנים מוצלחים במיוחד.